Szkolenia dla Par Młodych - zapraszamy :) - Forever & Ever

Facebook Instagram

Szkolenia dla Par Młodych – zapraszamy :)

Zapraszamy serdecznie  Pary  Młode do skorzystania z naszych pakietów szkoleniowych. Oferta skierowana jest do par które samodzielnie organizują swój wymarzony ślub. Niestety w trakcie przygotowań, natrafiają na problemy z którymi nie potrafią sobie poradzić. Nie planujecie zatrudniać konsultanta ślubnego. Zatrzymaliście się w przygotowaniach na pewnym etapie, nie macie pewności co do podjętych decyzji, jakaś sytuacja zdemotywowała Wasze działania. Nie wiecie jak rozwiązać zaistniały problem.

 

Forever&Ever pomoże Wam!

Jesteśmy doświadczonym zespołem z branży ślubnej, profesjonalnie podchodzimy do każdej kwestii. Wysłuchamy Waszych problemów, poznamy całą historię przygotowań. Pomożemy Wam wybrać krok po kroku ścieżkę działania, tak aby uzyskać zamierzony efekt końcowy.

Wprowadzamy dla Was dwie formy szkolenia:

  • Przygotowania przy kawie – ta forma szkolenia, pozwala Młodej Parze osobiście spotkać się z nami przy pysznej kawie i omówić wszystkie szczegóły
  • Spotkanie online z Młodą Parą –  to szkolenie dla zapracowanych Par Młodych. Nie macie czasu, bądź możliwości aby spotkać się z nami osobiście. Nic straconego !  Spotkanie odbędzie się w formie online

Nasze spotkania mają na celu: poznanie Was, Waszego planu ślubu i wesela i odpowiedź na wszystkie pytania. Para Młoda dowie się od początku do końca jak zorganizować swoje własne wymarzone wesele. Porozmawiamy o Waszym harmonogramie działań, podpowiemy co możecie jeszcze dodatkowo dopracować. Korzyści jakie daje Wam nasze szkolenie:

  • porady dotyczące umów z podwykonawcami
  • wskazówki dotyczące planowania swojego harmonogramu przygotowań
  • sporządzenie harmonogramu działań
  • omówienie kwestii ślubnego  savoir-vivre
  • cenne wskazówki dot. wyboru podwykonawców
  • zaplanowanie scenariusza ślubnego

Przygotujcie się do tego, warto spisać wszystkie pytania tak aby niczego nie przeoczyć. Będziecie mogli porozmawiać z nami przez 2 godziny. Rozwiążemy wszystkie problemy, które wyniknęły w trakcie planowania ślubu.  Pamiętajcie w ciągu naszego szkolenia, jesteśmy  tylko i wyłącznie dla Was.

Po spotkaniu otrzymacie od nas niezbędne dokumenty które ułatwią Wam dalsze przygotowania.

Anna Siekańska
Forever & Ever