Problemy ślubne? Nie dziękuję! - Forever & Ever

Facebook Instagram

Problemy ślubne? Nie dziękuję!

Cześć. Dziękuję że jesteście. Na samym początku chciałabym zadać Wam pytanie. Może nie do końca jest ono związane z tematyką ślubną, ale czy aby na pewno?

Czy kiedyś mieliście wrażenie, że mówicie do lustra? Oczywiście nie szukajcie analogii do powiedzenia „mówił dziad do obrazu….”:) Mam na myśli rozmowę z osobą, która myśli jak Wy, ma taką samą pasję i ogromną energię.

Przyznam się Wam, że ja tak miałam. 27 lutego weszłam do knajpki i siadając do stolika jeszcze nie wiedziałam, że siadam przed swoim odbiciem. Ania. Co mogę o niej powiedzieć, znamy się przecież niespełna 2 tygodnie. Ciepła i zawsze radosna, zaangażowana i twórcza. Profesjonalna i pomysłowa. Pragnie robić coś, co da jej satysfakcję i pozwoli realizować pragnienia innych. 

Szczerze, to chyba znałyśmy się we wcześniejszym życiu, nawet, tak jak ja nie cierpi rodzynek w cieście. Czytacie i myślicie, no wszystko fajnie, ale gdzie ten związek z tematyką ślubną?? Nie martwcie się, już wyjaśniam. Praca przy ślubie i weselu, to tak właściwie nie jest praca. Lepszym określeniem będzie współpraca, czy nawet  spełnianie marzeń. Marzeń o idealnym ślubie nie spełnia się ot tak, z byle kim. Potrzebny jest zgrany zespół i wzajemne zrozumienie. Ania i ja pomimo, że znamy się krótko już mamy wspólne dziecko 🙂 Projekt Para Młoda Pamięta, to krok do przekonania Was, że ślub i wesele wcale nie musi być – jak powiedziała moja kumpela jednym wielkim sajgonem i możecie w tym Dniu, w pełni uczestniczyć. Bo się da, bo można i bo powinniście – kto jak nie Wy.

Uprzedzam, że mamy niekonwencjonalne rozwiązania, ale chyba Ślub ma być niepowtarzalny i wyjątkowy! Do zobaczenia, po drugiej stronie lustra….

Marzena Kysiak
Forever & Ever