Plany planami, a życie życiem - Forever & Ever

Facebook Instagram

Plany planami, a życie życiem

Cześć wszystkim, pamiętacie jak pisałam o motywie weselnym? Wspominałam wtedy, że można inspirować się salą, w której odbywa się ślub. Ponownie to potwierdzam, ale… już mówię, do czego zmierzam. Ania zawsze miała plany, że chce mieć wesele w stylu rustykalnym, sala z drewnianymi elementami, dużo zieleni, wianki na głowach i duża swoboda. Genialnie, pomysł fantastyczny, ale…. No tak, życie lubi zaskakiwać, marzenia i wizje, które pojawiały się w głowach, nie zawsze mają odzwierciedlenie w rzeczywistości 🙂 Nie chodzi kompletnie o to, że sali takiej nie ma i że nie da się tego zorganizować – oczywiście że się da! ALE nie w tym terminie 🙂

Postanowiłyśmy, że poszukamy czegoś innego i jak wiadomo znalazłyśmy salę, która w wybranym terminie jest wolna, jest piękna, znajduje się w centrum, ALE (to chyba dzisiaj słowo klucz) nie pasuje kompletnie do stylu rustykalnego. I co teraz ??? Załamać się? Na siłę próbować wcisnąć tam styl boho, wianki i jutowe obrusy? NIE, NIE, NIE! Kochane czasami jest tak, że nasze plany, czy może raczej wyobrażenia, trzeba nieco zmodyfikować, albo całkowicie zmienić.

W dniu ślubu najważniejszy jest fakt, że wiążecie się na zawsze z osobą, którą kochacie całym serduchem, a to czy kwiaty będą różowe, czy bordowe to już sprawa drugorzędna. Jeżeli coś się zmienia, to dopasujcie się do tego „nowego”. Wykorzystajcie to, co jest Wam dane i zróbcie to najlepiej jak potraficie. Sala jest tłem do waszej uroczystości, więc postarajcie się dostosować elementy do tego otoczenia. Nie załamujcie się, tylko ruszajcie z nowym planem i nowymi wyobrażeniami, bardziej realnymi. Plany przecież nie muszą być nie do ruszenia:)

Co my zrobiłyśmy? Po pierwsze pojechałyśmy na salę, bo na żywo widzi się wiele więcej. Popatrzyłyśmy na nią, jako na nasze tło i już wiedziałyśmy, w jakim kierunku zmierzamy i powiem Wam, że ten plan bardzo mi się spodobał! Całkowita zmiana stylu jest możliwa i uważam, że czasami zmiany są w życiu konieczne, żeby nie zastać się w miejscu i żeby nie być zbyt przewidywalnym!! Czekacie, aż ujawnię w jakim stylu będzie wesele? Niestety musicie jeszcze trochę poczekać, aż uchylimy Wam rąbka tajemnicy:) A może macie jakieś przypuszczenia?

 

Marzena Kysiak
Forever & Ever