Królewski Ślub 2018 - Forever & Ever

Facebook Instagram

Królewski Ślub 2018

Dzisiaj mam dla Was garść, iście królewskich inspiracji:) W świecie weselnym, aż huczy od informacji, o najgłośniejszym ślubie tego roku! Już za kilka dni, 19 maja, obędzie się królewski ślub Księcia Harrego i aktorki Meghan Markle. Po ślubie księżnej Kate i księcia Williama spodziewamy się cudownej i spektakularnej uroczystości, i myślę, że i tym razem będziemy zachwyceni:)

Nie wiem czy wiecie, ale książe Harry podkochiwał się w Meghan jeszcze zanim się poznali! Jak to możliwe? Oglądał wszystkie odcinki Suits, w którym grała amerykańska aktorka. Oczywiście, nie każdy może spotkać aktorkę, do której wzdycha, ale mając królewskie możliwości, wszystko jest możliwe.

Książę Harry nigdy nie był wzorowym członkiem rodziny królewskiej, więc nikt nie spodziewał się, że kolejny związek, to coś poważnego, ale oświadczyny rozwiały wszelkie wątpliwości. Jasna sprawa, że nie znamy każdego szczegółu majowej uroczystości, ale bardzo wiele detali zostało ujawnionych. Jakich? Zapraszam do lektury!</p>

Chris Jackson / Getty Images

STWORZONY PIERŚCIONEK?

Podejrzewacie zapewne, że jest on niepowtarzalny. Zgadzam się z Wami, a co go wyróżnia? Pięknym gestem w stronę mamy jest wykorzystanie diamentów z kolekcji Księżnej Diany, ale najważniejsze jest, że pierścionek został zaprojektowany przez księcia Harrego osobiście. Dołożył do pozostałych diamentów, jeszcze jeden, wprost z Bostwany, miejsca gdzie spędzali razem z Meghan wakacje. Pierścionek spod ręki Księcia – brzmi bajecznie.

GDZIE?

Młoda Para zdecydowała się na Kaplicę Św. Jerzego w Zamku Windsorów. Jest ona mniejsza niż opactwo Westminser, gdzie pobierali się Kate i William. Zapowiada się bardziej intymna uroczystość, bo na jedyne 600 osób!!!

 

DWA WESELA?

Ślub zostanie zwieńczony dwoma przyjęciami. Pierwsze, na zaproszenie Królowej Elżbiety, w formie lunchu, w Zamku Windsor. Drugie wieczorne, gdzie gospodarzem będzie Książę Karol. Szykujcie się, bo Meghan, wbrew tradycji, planuje wygłosić przemówienie dla Harrego.

 

POLSKI TORT?

I tutaj muszę Was zaskoczyć. Cukiernikiem Pary Młodej będzie Clair Ptak, nazwisko dziwnie polskie? Nic dziwnego właścicielka Violet Bakery ma polskie korzenie (jej babcia była Polką)! Najważniejszy wypiek tego dnia, będzie miał smak czarnego bzu i cytryny i będzie składał się z ośmiu pieter.

TAJEMNICZA SUKNIA

Kto ją zaprojektuje i jak będzie wyglądać, niestety nadal nie wiadomo. Myślę jednak, że tajemniczość wzbudza emocje i z ekscytacją czekamy na 19 maja i na to, w czym wystąpi Meghan. Przeciekły informacje, że będą to dwie suknie i obie będę eleganckie i minimalistyczne, czy będzie tak rzeczywiście przekonamy się już w sobotę. Zaprojektuje ją Ralph&Russo, Alexander McQueen, a może jeszcze ktoś inny…i tak będzie zjawiskowa.

GOŚCIE

Ze względu na ekranową przeszłość Meghan, można spodziewać się, że nie zabraknie celebrytów, ale czy aby na pewno? Czy doniesienia, o udziale sław, takich jak dziewczyny ze Spice Girl, Ed Sheeran czy Elton John się potwierdzą? Zobaczymy już niebawem, jedno jest pewne Para Młoda zaprosiła na wesele 2640 osób. Zamiast prezentów proszą o datki na cele charytatywne.

Patrząc na kontrowersje, jakie towarzyszyły temu związkowi, 19 maja ślub, jak i wesela mogą nas jeszcze zaskoczyć. Wiem, że będzie to piękna uroczystość i niezaprzeczalnie ślub roku 2018! Czekam na Wasze odczucia!

Miłego dnia Kochani.

Marzena Kysiak
Forever & Ever