Już tyle lat… - Forever & Ever

Facebook Instagram

Już tyle lat…

Nadszedł czas na refleksje. Możemy to uznać jako podsumowanie roku, chociaż ja bym to tak tego nie nazwała. Mineły już 4 lata działalności, musimy Wam troche o nas opowiedzieć.

Marzec i kwiecień są takimi miesiącami, które w całości zaliczamy jako nasze tzw. wakacje. Odpoczynek, odpoczynek i jeszcze raz odpoczynek. Rok 2018 był bardzo intensywny.

Początek 2018, zaręczyny w naszej ekipie. Rozpoczęcie nowego cyklu blog, gdzie mogłyśmy dzielić się z Wami naszymi doświadczeniami i opinią na różne tematy. Na mediach społecznościowych byłyśmy dzień w dzień. Pokazywałyśmy urywki z różnego rodzaju spotkań, wydarzeń bądź zleceń.

Rok 2018 to okres nowych znajomości.  Rozmowy z nowymi podwykonawcami, z osobami z którymi już jakiś czas współpracujemy. Najważniejsze to zaufanie, którym obdarzyliście nas w roku 2018. Znowu udowodniłyśmy Wam że marzenia się spełniają.

Pary Młode dają nam wiarę, że to co robimy ma sens. Spotkania, omawianie kwestii związanych z ich uroczystością, rozmowy przez telefon, to wszystko sumuje się do idealnie zorganizowanego ślubu i wesela. I tak było, każdy dzień ślubu to 24h na nogach. Nieprzespane noce, kilometry które pokonałyśmy, to tylko drobne szczegóły.

Wspomnienia zostaną z nami na zawsze.

 

W roku 2018 zdobyłyśmy najważniejszą nagrodę, która jeszcze bardziej zmobilizowała nas do dalszych działań.

Zankyou International Wedding Awards to pierwsze nagrody, które są przyznawane zarówno przez Pary Młode, jak i firmy z branży ślubnej. Firma Forever&Ever została zwycięzcą plebiscytu ZIWA 2018 jako jedna z najlepszych usługodawców w branży ślubnej na terenie Krakowa.

Byłyśmy zachwycone tą wiadomością, to wszystko dzięki Wam.

Dodatkowo zostałyśmy opisane w Magazynie Ślubnym Zankyou, więcej na:

https://www.zankyou.pl/p/najlepsze-wedding-plannerki-w-krakowie-zaplanuj-uroczystosc-slubna-swoich-marzen-46022

Cały poprzedni rok był bardzo pracowity od pierwszych zleceń na baby shower, po stałe zlecenia na kompleksową organizację i koordynację ślubu i wesela. Jak możemy podsumować rok 2018:

– wiele pozytywnych emocji

-przepiękne miejsca

– niezapomniane wspomnienia

– niezliczona ilość przejechanych km

– nieprzespane godziny

– ogromne ilości kawy

– niezliczona ilość rozmów przez telefon

– wiele niezapomnianych słów od naszych kochanych klientów

– nowi podwykonawcy

Mogłybyśmy tak wymieniać i wymieniać… Uwierzcie to był pracowity a zarazem zaskakujący rok. Wierzymy że 2019,  będzie jeszcze ciekawszy, dziękujemy  za wszystko. Chwilowo jeszcze odpoczywamy, ale za dwa miesiące ruszamy na nowo z pracą.

 

Przed nami praca za biurkiem w dokumentach, spotkania, wyjazdy. Sesje narzeczeńskie, sesje ślubne. Masa pracy ale rezultat jest fantastyczny!

Dziękujemy wszystkim za wsparcie! Zabieramy się do pracy, aby Was nie zawieść w spełnianiu Waszych marzeń<3

Forever & Ever