Inspiracje weselne - Czas start! - Forever & Ever

Facebook Instagram

Inspiracje weselne – Czas start!

Cześć. Nazywam się Marzena i mam nadzieję, że nasze spotkanie nie będzie ostatnie.

Szczerze? To pisanie bloga nie było moim dziecięcym marzeniem. Tak poważnie, już po pierwszym roku na studiach dziennikarskich zaczęłam się zastanawiać – „serio sama, bez żadnych nacisków wybrałam ten kierunek?” Minęło 5 lat, zakończyłam studia i zaskoczę Was, jednak były to studia dziennikarskie – nie miałam wystarczająco odwagi, żeby po roku je zmieniać. A może tak właśnie miało być, może właśnie takie studia miałam skończyć i teraz zacząć z nich korzystać. 

Czy wierzycie w przypadki? Zaskoczę Was, ale ja nie! Dlaczego? Bo nic nigdy nie dzieje się przypadkowo. Przeznaczenie – to już inna bajka i nim właśnie wolę tłumaczyć wszystko, co mnie spotyka. Lubię pracować z Aniami, więc tym razem znowu czas na nowy początek z fantastyczną osobą Anią Siekańską twórczynią Forever&Ever. 

Pewnie chcecie wiedzieć, o czym będzie blog i co chcemy Wam przekazać – obiecuję, że już niedługo się dowiecie, ale troszkę cierpliwości 🙂 Nie możemy Wam zdradzić wszystkiego! Powiem Wam jedno, nie chcemy Was pouczać i dawać sztywnych rad, chcemy Was inspirować.

Jesteśmy normalnymi dziewczynami i wiemy jak to jest być kobietą:) Obie wierzymy w miłość – nawet jeżeli, dla niektórych, brzmi to banalnie. Mamy też jeden cel, walczyć ze stereotypem, że „Dnia Ślubu i tak nie będziecie pamiętać”. Gwarantujemy Wam, będziecie i będą to cudowne wspomnienia, które są zawsze i na zawsze! 

 

Marzena Kysiak
Forever & Ever