Coś nowego ... organizacja BABY SHOWER ! - Forever & Ever

Facebook Instagram

Coś nowego … organizacja BABY SHOWER !

Tak, pojawił się nowy projekt.  Organizacja BABY SHOWER!

Dla każdej kobiety,  wiadomość o dziecku to radosna chwila. W czasie ciąży kobiety są bardzo energiczne, chcą oznajmić całemu światu tą dobrą nowinę. To doskonała okazja, aby połączyć dobrą zabawę ze spotkaniem w gronie najbliższych.

 

 

Większość z Was jeszcze kilka lat temu, zdziwiłaby się na wiadomość o imprezie pod tytułem Baby Shower. W Polsce to święto znalazło już swoje zwolenniczki.

Baby Shower to anglosaski zwyczaj. Idealna okazja aby dowiedzieć się jak najwięcej o wychowaniu dziecka, zdobycie pełnej wyprawki do szpitala. Zazwyczaj taka uroczystość odbywa się w gronie kobiecym. Organizowane są gry i zabawy na temat ciąży, dziecka itp. Głównym elementem jest poznanie płci dziecka.

 

Chcesz zorganizować przyjęcie dla bliskiej Ci osoby, która już niedługo zostanie mamą? Nie masz pomysłu? Szukasz idealnego miejsca?  Nie masz czasu, aby się tym zająć ? Napisz do nas !

Pomożemy Ci zorganizować baby shower. Przyszła mama będzie zachwycona niespodzianką. Ty także z radością będziesz mogła w pełni uczestniczyć w jej święcie.

Zapraszamy do kontaktu. Więcej informacji już niebawem na naszej stronie.

Buziaki !

 

Forever & Ever